http://www.zaichatko.zp.ua/admin/images/children-5.gif

ЛЮБІ ДРУЗІ!

Нам дуже приємно, що ви заглянули на наш сайт. За тривалий час роботи в нашому закладі сформувався чудовий колектив професійних педагогів та вихователів, а також співробітників, чия праця хоч і не помітна, але дуже важлива в нашій роботі. Це прекрасні кухарі, лікар, помічники вихователя. В дитячому садку дуже тепла домашня атмосфера.

Дитячий садок - це таке особливе місце, де дітям дозволяється бути дітьми. Як організувати предметно-развивальну середу, щоб вона була і безпечною для дитини, і зберігала б її право на дитинство?

А потрібно для цього не так вже і багато: пам’ятати, що це - «простір дитинства», де усе по-іншому. Пам’ятаючи про це, наші педагоги і вихователі намагаються зробити цікавим та насиченим життя як самих дітей, так і їх батьків.


- "Дитинство - чарівний період людського життя. І від того, як пройшло дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, що увійшло в його розум і серце з навколишнього світу - від цього вирішальною мірою залежить, яким стане сьогоднішній малюк." В.А. Сухомлинський