http://www.zaichatko.zp.ua/admin/images/children-5.gif

ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ  МУЗИЧНИХ КЕРІВНИКІВ

 ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №274 "ЗАЙЧАТКО".

ВАШИМ ДІТКАМ ДОПОМОГАЮТЬ ПРОНИКНУТИ В ТАЇНСТВА СВІТУ МЕЛОДІЇ:

Міхєєва Ірина Василівна та Сербіна Ірина Олександрівна
Основні види діяльності музичного керівника  у дошкільному закладі

Відповідно до посадових обов’язків, вимог методики музичного виховання муз керівники здійснюють таку діяльність:

•  Проводити заняття у кожній віковій групі двічі на тиждень відповідно до графіка роботи. Це вимагає значної попередньої підготовки: добір й розучуванн музичного репертуару, необхідного для роботи, розробка й планування засвоєння програмових навичок, підготовка наочного матеріалу, приладдя, прослуховування музичних записів.

•  Планувати  й проводити  індивідуальні заняття.

• Діагностувати рівень музичного розвитку дітей.

• Складати та відповідати за складання сценаріїв свят, програм розваг, підготовку та їх проведення.

• Керувати роботою вихователя у сфері музичного розвитку дітей шляхом індивідуальних консультацій та групових занять. Під час консультацій муз керівник ознайомлює вихователів із планом роботи, розучує з ними дитячі музичні твори, звертаючи увагу на ті вміння і навички, якими має оволодіти кожна дитина, обговорює проведені заняття (відзначає успіх та труднощі дітей, пояснює, як можна їм допомогти), добирає репертуар для програвання на ранковій гімнастиці, інших заняттях, прогулянках тощо.

На групових заняттях для вихователів муз керівник систематично вдосконалює  навички дітей  у галузі пісні й руху. Розучує з ними твори для індивідуального і колективного виконання на святах і під час розваг. При цьому бере до уваги здібності кожного педагога. Кількість консультацій та занять залежить від музичної підготовленості вихователів.

• Вести роботу з батьками, залучаючи їх до загального процесу музичного виховання. План роботи з батьками є складовою річного плану, у ньому необхідно передбачити лекції, відкриті заняття, батьківські збори, виставки, під час яких муз керівник дає поради батькам з питань музичного виховання дітей.

У кожному дошкільному закладі є «Куточок для батьків», де поруч з іншими, вміщені матеріали з музичного виховання, які заздалегідь готує музичний керівник. Зміст матеріалу стенда замінюється через 1,5 місяця.

 КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ


Як правильно слухати класичну музику з дітьми

Як прищепити дитині любов до слухання музики       Батьки – перші вчителі музичного мистецтва для своїх дітей


«Сила звуку та динамічний слух»

  
       Музика для інтелекту